16-19/4 sker underhåll på webben. Du kan då inte räkna på försäkring, anmäla skada eller logga in på Mina Sidor. Läs mer.

Egendom

Ring eller mejla någon av oss så hjälper vi dig direkt!

Johanna Mola

08-684 123 46, 073-707 30 43
johanna.mola@modernaforsakringar.se

Agneta Andrén 

08-684 123 41, 073-707 32 36
agneta.andren@modernaforsakringar.se

Anna-Maria Holtsjö

08-684 123 64, 070-774 93 04
anna-maria.holtsjo@modernaforsakringar.se

Anneli Eriksson

0733 - 34 70 77
anneli.eriksson@modernaforsakringar.se

Annette Lantz

08-684 123 72, 076-946 94 84
annette.lantz@modernaforsakringar.se

Henrik Andersson

08-684 123 35, 070-770 63 91
henrik.andersson@modernaforsakringar.se

Henrik Stern

08-684 123 43, 072-194 43 76
henrik.stern@modernaforsakringar.se

Jenny Thornberg

0709-226672
jenny.thornberg@modernaforsakringar.se

 

Magnus Westerlund

08-684 123 49, 073-707 32 09  
magnus.westerlund@modernaforsakringar.se

Marcus Hansson

073-334 71 46
marcus.hansson@modernaforsakringar.se

Robert Elvander

070-824 43 41
robert.elvander@modernaforsakringar.se